Kombi Tamir Eğitimi Uygulamalı Eğitimlerimiz

Uygulamalı Eğitimlerimiz

Türkiye genelinde uygulamalı ve teorik teknik eğitimler veriyoruz. Eğitimlerimiz Online-Canlı ve atölyelerimizde uygulamalı yapılmaktadır. Aynı zamanda tüm eğitimlerimiz, mesleki yeterlilik belge sınavı yapılmaktadır. Aşağıda uygulamalı teknik eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Tüm detayları paylaşmak istedik fakat aklınıza takılan farklı sorular varsa, bize whatsapp ve gsm ile ulaşabilirsiniz.

Kombi eğitimi hangi illerde yapıyorsunuz?

6 Günlük Online – Canlı Eğitim Sonunda Aşağıda Belirttiğimiz İllerde Atölyelerimizde Uygulamaya Katılacaksınız.
*İstanbul Anadolu Yakası,
*İstanbul Avrupa Yakası,
*İzmir
*Adana
*Denizli
*Gaziantep
*Ankara
*Konya
*Diyarbakır
*Van
*Bursa
*Kayseri
*Kırklareli
*Trabzon
*Samsun
*Eskişehir
*Erzurum
*Sakarya
*Adıyaman
*Manisa
*Kastamonu

MESLEKİ YETERLİLİK SINAV YERLERİMİZ

*İSTANBUL
*GAZİANTEP
*İZMİR
*ANKARA

Kombi tamir eğitimi kaç gün sürüyor ve hangi saatler arasında yapılıyor?

Eğitimlerimiz Mesleki Yeterlilik Sınavı ile beraber toplam 10 gün sürüyor. 17:00 21:00 saatleri arasında eğitimlerimiz yapılıyor.
6 GÜN, ONLİNE CANLI (TEORİK)
3 GÜN, UYGULAMA
1 GÜN, MYK SINAVI

Kombi servis Eğitim uygulamalı mı? ve her marka kombinin tamirini öğrenecek miyim?

Eğitimlerimiz hem uygulamalı hem de teorik olarak yapılıyor, eğitim sonunda her marka ve model kombinin tamirini yapabilir seviyeye geleceksiniz, eğitim sonunda teknik destek vermeye devam ediyoruz.

Eğitim salonunda hangi tip cihazlar mevcut, çalışan cihazda mı eğitim alacağız?

Klasik kombi , yarı yoğuşmalı ve tam yoğuşmalı kombiler mevcut, çalışan cihazlar ve çalışmayan cihazlarda aynı anda eğitimler alıyorsunuz.

Kombi mesleki yeterlilik belgesi veriyor musun, verdiğiniz belge ile işyeri açabilir miyim?

Eğitimin son gününde mesleki yeterlilik kurumu (MYK) sınavına katılacaksınız, sınavda başarılı olan öğrencilerimiz , Gaz yakıcı cihazlar teknik servis seviye 4 belgesi alacaklar. Daha sonra MYK belgesine sahip öğrencilerimiz kendilerine en yakın Mesleki Eğitim Merkezlerinde Ustalık sınavına girmeye hak kazanmaktadır. Ustalık sınavına giren ve başırılı olanlara ömür boyu geçerli Kombi için Ustalık Belgesi verilmektedir.

Daha önce hiç kombi tamiri yapmamış birisi 10 günde kombi tamiri öğrenebilir mi?

Eğitimlerimiz uygulamalı ve çok net , sade bir şekilde yapılıyor, eğitim içeriği hiç bilmeyen kişilere göre tasarlandı, eğitim sonunda müşteride takıldığınız konularda teknik destek vermeye devam ediyoruz. Aynı zamanda acemi öğrencilerimiz isterlerse bulundukları iller de eski öğrencilerimizle , kendi müşterilerine , alışana kadar beraber gidebilirler.

Ücret ne kadar taksit yapılıyor mu?

Ücretimiz 2022 yılı için 2.000 liradır, Aynı zamanda 1.000 liraya satmış olduğumuz kombi arıza tespit cihazını , %30 indirimli olarak öğrencilerimize veriyoruz. İsterseniz kredi kartına 12 taksit ile eğitim bedelinin tamamını ödeyebilirsiniz.

Sadece hafta sonu katıla bileceğim kombi eğitimi yapıyor musunuz?

Hayır, eğitimlerimiz sadece hafta içi 17:00 21:00 arası yapılmaktadır.

Sınava ve Eğitime katılma koşulları neler?

18 yaşını doldurmuş herkes eğitime ve Mesleki yeterlilik sınavına katılabilir.

Sınavda başarısız olma ihtimali var mı? Sınav nasıl yapılıyor?

Mesleki yeterlilik sınavı yazılı ve cihaz başında uygulamalı olarak yapılıyor. Sınav kolaylıkla geçe bileceğiniz şekilde eğitim yapıyoruz fakat heyecana bağlı olarak kalma söz konusu olabilir. Sınava katılanların 3 tane sınava girme hakkı var. Fakat öğrencilerimiz çok nadir birinci sınavda kaldı, birinci sınavda kalmış öğrencilerimizde mutlaka ikinci sınavda başarılı oldular. Sınav yazılı ve uygulamalı olarak iki aşamadan oluşuyor. Uygulama sınavı çalışan kombi ile kamera karşısında sınav yetkilisi tarafından kayıt alınarak yapılıyor. [ Uygulama yaptığınız atölyeleri daha sonra destek atölyesi olarak kullanabiliyorsunuz ]

Nasıl kayıt yaptırabilirim?

05534443030 numaralı hattımızı arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz veya Whatsapp mesajı göndererek kayıt yapabilirsiniz.


EĞİTİM TARİHLERİMİZ
Kombi eğitimi: 16 MAYIS 2022
Beyaz Eşya Eğitimi: 06 Haziran 2022
EĞİTİM ÜCRETİ: 2.000 LİRA
MYK SINAV ÜCRETİ: 1.250 LİRA